Hakkımızda

Mitasun 2010 yılında İzmir’de kurulmuş Aton Enerji firmasının tescilli markasıdır.

Neler Yapıyoruz?

Uzun yılların verdiği birçok tecrübe ile güneş enerjisi, rüzgar enerjisi, akülü güneş enerji sistemleri, güneş enerjili sulama sistemleri konusunda uzmanlaşmış kadromuz ile Tüm Türkiye’de servis ağımız ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

güneş-enerjisi-kullanım-alanları
Mitasun – Profesyonel Güneş Enerji Çözümleri

Bizi Seçtiler

Güneş enerji sektöründe bireysel, kurumsal kamu kuruluşuna yüzlerce projede hizmet verdik. 10 yıllık tecrübemiz ile Say Reklam, TCDD, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İz-Su, Kaltun Madencilik, İnci Akü, ve daha birçok firma ürün ve hizmetlerimizi kullanmıştır.

Daha fazlası ve tamamladığımız projeler ile ilgili detaylı bilgi için https://mitasun.com/referanslar sayfasını ziyaret edin.

Güneş Paneli Üretimi

Mitasun markası güneş paneli üretimine başladığımız sene güneş paneli marka fikri olarak ortaya çıkmıştır. 5 yıllık güneş paneli üretim deneyimi sonrası çok fazla tecrübenin yanında üretiminin gerektirdiği iş disiplini ve kalite kontrol mekanizması firmamıza çok büyük artılar katmıştır.

Sektördeki çok fazla üreticinin varlığı bizim için üretim yapmaktan projeye yöneltti ve 2020 yılı itibariyle sadece özel güneş paneli üretimi yapıyoruz.

Projelerimizde kullanmak üzere Mitasun marka güneş panellerini yine yerli tesislerde kendi adımıza ürettiriyoruz.

Bizimle iletişim kurmak isterseniz bilgi@mitasun.com mail adresine yazabilirsiniz.

0541 358 88 24 ya da 0232 469 07 69 numaralı telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı